MENU
+420 739 314 265

PP – Pozvánku, prosím

Při přípravě procházek se setkávám s velice zajímavými a ochotnými lidmi, s prostory, které jsou jedinečné, s příběhy, které stojí za to. Bohužel ne vždy je možné zprostředkovat návštěvu daného místa pro celou skupinku dětí.

Proto jsem vytvořil v Peprné Praze prostor, kde se budu snažit zprostředkovat návštěvu míst, do kterých mají přístup pouze majitelé, správci či organizace, která na dané adrese působí. Půjde o návštěvu, která je celá v režii hostitele – většinou o nahlédnutí někam a krátké povídání, cca 5-10 minut. Já se pouze mohu zaručit za to, že příchozí host (dvojice) je bezproblémový a rád přispěji k této formě poděkování za to, že se svými dětmi chodí na Peprné procházky.

Funguji bez provize, jedná se skutečně o dobrý pocit spojit ochotného hostitele s hostem, který si to zaslouží. Pokud však chcete přinést na „návštěvu“ čokoládu, určitě se na Vás pán domu zlobit nebude. Není to však podmínka. I on to dělá proto, že sdílení „jeho tajemství“ mu přináší radost. Často však budete vyzváni k tomu, že o této návštěvě se nemáte veřejně chlubit. Protože se jedná mnohdy o prostory, kam se skutečně běžně nesmí. Kdo už byl, ví své 🙂

Děkuji všem, kteří sice nemohli umožnit návštěvu pro celou skupinku, ale přesto obohatili jednotlivce o nevšední a nezapomenutelný zážitek.