MENU
+420 739 314 265

Právě Přidáno

Zde najdete informace o tom, co se v Peprné Praze objevilo nového a co se chystá.

Máme za sebou první dvě bojové hry Prahou – Po stopách Jana Tleskače a Za tajemstvím Široka. Od dubna běží v pořadí třetí hra pro divadlo Minor Petřínský maják. A od října přijde na řadu …

Jaká témata nás čekají pro konec roku 2018? To se dozvíte v sekci PP – Peprné procházky. Za sebou máme povídání o Masarykovi a v listopadu se vydáme na Vyšehrad. A na prosinec jsem pro Vás přichystal s Galerií hlavního města Prahy překvapení. Projdeme si Muchovu Slovanskou epopej v Obecním domě.   Ovšem s dětským Peprným výkladem. 🙂

V „P – Představení“ pod odkazem „PP – Prasátko Pepřík“ se můžete mj. dozvědět, jaké perličky o Praze se objevují každý týden v pátek v 5:55 na facebooku. Průvodcem je vepřík Pepřík, takový Jára Cimrman ze zvířecí říše, který navíc umí cestovat časem. Jak se to přihodilo? Podívejte se na krátký animovaný film.

V „P-Poděkování“ pod odkazem „PP – Pozornost podniku“ jsou k dispozici aktuální přehledy her a soutěží, které Peprná Praha pro Vás připravuje.

Minulý rok vznikla konečně mapa, která upozorňuje na místa, kde můžete narazit na sv. Jana Nepomuckého – v jakékoliv podobě. Už jsme společně našli více než dva tisíce míst. Podaří se nám doplnit do mapy minimálně 5 555 stop? Přidejte i Vy do mapy PPP – Pátráme po Pomukovi svůj objev, svojí fotografii.

Na přelomu roku 2017/2018 vznikla mapa, která přehledně ukazuje místa, která se stala cíli Peprných procházek. Po třech letech intenzivního objevování Prahy už bylo na čase.

Pokud chcete dostávat jednou měsíčně informace, co se v Peprné Praze objevilo nového, napište mi na libor.peprny@gmail.com a já Vás přiřadím do mailing listu. NewsPepper vychází každého patnáctého v poledne. Prostě v PP.