MENU
+420 739 314 265

Poskytnuté Posudky – reference a ohlasy od partnerů a spolupracovníků

Se studentem VŠE v Praze Liborem Peprným jsem se setkala poprvé před 15 lety, a už tehdy mě velice překvapilo, jak skvělé akce pro děti i dospělé je schopen nejenom vymyslet, ale i realizovat. Byla jsem moc ráda, že si jako výchozí bod svých netradičních procházek Prahou ulicemi plných maličkostí vybral právě Uměleckoprůmyslové museum v Praze. K procházkám vytvořil i pracovní listy, přesvědčil Lucii Seifertovou, aby je ilustrovala, a zajistil na jejich tisk i finanční podporu Městské části Prahy 1.

Libore, moc Ti fandím a těším na možnou další spolupráci!

 Mgr. Vladimíra Sehnalíková

kurátorka edukační činnosti Uměleckoprůmyslového muzea v Praze

 

 


Vím, že Praha je Vaší velkou láskou a také věčnou inspirací. Jenže, Praha je pěkně těžký oříšek, pokud ji chceme přiblížit dětem. A Vám se to daří! Děláte to se zaujetím sobě vlastním. Stále vymýšlíte, jak děti nejlépe „chytit“! Držím palce, aby se Vám dařilo tak, jako dosud!

 PhDr. Jaroslava Nováková

Pražská informační služba – Prague City Tourism


 


Vlastivědné vycházky s panem Peprným jsou nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče, velice přínosné.  Jak v poznávání historie, tak ve vedení k přípravě na danou vycházku. Motivuje je, 100% zaujme, a to vše v klidné a slušné atmosféře. Děti z Veverky a jejich doprovod se na jeho setkání vždy moc těší.
Jarmila Štecherová
.
jednatelka Sdružení dětí Veverka s.r.o. (a také jedna z účastnic)
.
MC Veverka
.

 


 

.S Liborem se už znám pár let a vím, že je to spolehlivý člověk se smyslem pro detail. Jeho láska k Praze mi byla vždy sympatická, jelikož sám mám Prahu také velmi rád. Když jsme otevírali naše centrum, tak se ochotě nabídl, že pomůže. A když jsem přišel s nápadem, že bychom mohli uspořádat nějaký rodinný den v Petrské čtvrti, tak se toho nadšeně ujal a do posledního detailu vše naplánoval a promyslel. Libora mohu jen doporučit.

Ing. Martin Chalupský

majitel centra rozvoje pro předškolní děti FasTracKids

 FasTracKids